«SWC»Clan RD
Wellcome SWC clan Web site
!!!!!!!!Lütfen Üye olunuz!!!!!!
msn:prfex@hotmail.com
xfire:prfex
«SWC»Clan RD
Wellcome SWC clan Web site
!!!!!!!!Lütfen Üye olunuz!!!!!!
msn:prfex@hotmail.com
xfire:prfex
«SWC»Clan RD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

«SWC»Clan RD

Swat4 RD clani

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SWATİ BIRAKIORUM

4 posters
YazarMesaj
prfex
«CB»
«CB»
prfex

SWATİ BIRAKIORUM Empty
MesajKonu: SWATİ BIRAKIORUM   SWATİ BIRAKIORUM I_icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 1:25 pm

yedigim darbeler laflar filan ice üzdü beni artık dayanamıcam swat hayatımı sua bitiriyorum buraya kadarmıs

BÜTÜN TANIDIGIM OYUNCULARA TEŞEKKÜRLER SAGLICAKLA KALIN
https://swcclan.yetkin-forum.com
TeRMiNaToR{TR}
«ST»
«ST»
TeRMiNaToR{TR}

SWATİ BIRAKIORUM Empty
MesajKonu: Geri: SWATİ BIRAKIORUM   SWATİ BIRAKIORUM I_icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 5:09 pm

HADI HERKES OKULUNA BAKSIN OYUNLAR YALAN BENDE BIRAKTIM ZTN BEN BIRAKTIYSAM SIZ NE OYNUYONUZ OLM Razz HADI HAKKINIZI HELAL EDIN
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

SWATİ BIRAKIORUM Empty
MesajKonu: Geri: SWATİ BIRAKIORUM   SWATİ BIRAKIORUM I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 1:56 pm

Clan ne olcak peki kapancak mi =S

- HELAL OLSUN - study pale
prfex
«CB»
«CB»
prfex

SWATİ BIRAKIORUM Empty
MesajKonu: Geri: SWATİ BIRAKIORUM   SWATİ BIRAKIORUM I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 2:21 pm

CLANI İSTEYE BİRİNE DEVREDECEGİM
https://swcclan.yetkin-forum.com
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

SWATİ BIRAKIORUM Empty
MesajKonu: Geri: SWATİ BIRAKIORUM   SWATİ BIRAKIORUM I_icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 1:18 am

OE clan da sitelerinde bayram ediyor . Bizim clan kapandi saniyor qaribanlar lol! Bu mesajı mı okuduysanız OE clan Haberiniz olsun Clan kapanmadi yavrularım kudurmayin hmen Cool
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

SWATİ BIRAKIORUM Empty
MesajKonu: Geri: SWATİ BIRAKIORUM   SWATİ BIRAKIORUM I_icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 1:20 am

+ Clandan cikmayin arkadaslar lütfen . Seneye kaldıgımız yerden devam edicezz . geek
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

SWATİ BIRAKIORUM Empty
MesajKonu: Geri: SWATİ BIRAKIORUM   SWATİ BIRAKIORUM I_icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 2:17 pm

..:: OMG ::..

- Öncelikle her kimsen seni Boğaz köprüsünün ortasinda siqerim hem asya izler sikilisini hem avrupa. Yetmezse ananin amina beton dökerim . Mübarek qünlerde aqzimi bozdurdun Pic . Senin qibi 10 tanesini üst üste koyar sqerim lan embesil !! Zenci qötü suratli babasiz pic kurusu .!! Izdırabını siqerim orospu cocuğu !! Senn 7 düvelini siqrm amk . pic kurusu !!!
Kasınıyorum qel bakalim arkan saqlam qel yalniz kapimiz acqtir herkeze . Garajdan alirim seni . Güzel karsilariz seni yüzünü mora boyariz yavrumb benim qel qel beqliyrm OE al sitenizde bu mesajimida yayinlayin hepinizi tkr tkr öpüyorum burdan bayraminiz kutlu olsun hadi bakalim ... Razz
Misafir
Misafir

SWATİ BIRAKIORUM Empty
MesajKonu: Geri: SWATİ BIRAKIORUM   SWATİ BIRAKIORUM I_icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:21 pm

Bi ara vs de atariz biz yeteriz onlarin clanina dert etmesinler Smile. Kemal servere nolacak acilmiyacak galiba demi ?
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

SWATİ BIRAKIORUM Empty
MesajKonu: Geri: SWATİ BIRAKIORUM   SWATİ BIRAKIORUM I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 11:38 am

Baskasina devredilcek dedi . Bir an önce devredilsin yada KEMAL abi oyunu birakmasin en iyisi olur bnce Surprised
Misafir
Misafir

SWATİ BIRAKIORUM Empty
MesajKonu: Geri: SWATİ BIRAKIORUM   SWATİ BIRAKIORUM I_icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 8:48 pm

Bu adam oyuna geri doner ben diyim : )
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

SWATİ BIRAKIORUM Empty
MesajKonu: Geri: SWATİ BIRAKIORUM   SWATİ BIRAKIORUM I_icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:23 pm

İnsallaaah yarabbiiim Smile) Kemal abi bu mesajlarimizi okuduysan geri dön lütfen ya . Kimseyi takma kafana . Biz bize yeteriz ... study
hEaDsHooTEEERRRRR
«CB»
«CB»

SWATİ BIRAKIORUM Empty
MesajKonu: Geri: SWATİ BIRAKIORUM   SWATİ BIRAKIORUM I_icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 10:06 pm

Kemal kim ne dedi kırıyım kafasını ^^

SWATİ BIRAKIORUM
1 sayfadaki 1 sayfası