«SWC»Clan RD
Wellcome SWC clan Web site
!!!!!!!!Lütfen Üye olunuz!!!!!!
msn:prfex@hotmail.com
xfire:prfex
«SWC»Clan RD
Wellcome SWC clan Web site
!!!!!!!!Lütfen Üye olunuz!!!!!!
msn:prfex@hotmail.com
xfire:prfex
«SWC»Clan RD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

«SWC»Clan RD

Swat4 RD clani

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Başvuru Benim

4 posters
YazarMesaj
Assia
«AT»
«AT»

Başvuru Benim Empty
MesajKonu: Başvuru Benim   Başvuru Benim I_icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 11:05 pm

Ad:Cagdas

Soyad:Bıyık

msn/xfire:EXPlorer-CT-RIVA@hotmail.com

Öğrenim Durumu:Universite

Nickiniz:Assia-ThInK

Neden SWC clan:Güzel Clan

Durmunuz:RD
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

Başvuru Benim Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Benim   Başvuru Benim I_icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 11:07 pm

Sahsen Kendisinin Referansıyımdır . Arda bu adami kacirma clana al AT rütbes ver pls .)))
hEaDsHooTEEERRRRR
«CB»
«CB»

Başvuru Benim Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Benim   Başvuru Benim I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:07 pm

Başvurun kabul edildi...

»)SWC(«nick»)AT(« nick yerine nickini yazarak oyuna girebilirsin
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

Başvuru Benim Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Benim   Başvuru Benim I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 2:00 pm

Hos geldin dostum bak simdi sana birkac bilgi vercem bunları aklinin bi tarafina yaz Very Happy

1. Bizim clanlar arasinda en büyük düşmanimiz «|OE|» isimli clandir . Bu clanin oyuncularını gördügün yerde bas küfürü hic cekinme sana kafa tutarlarsa bizle iletisime gec .
2.Bu OE clanin baskaninin ismi SpeedyCort(şahin) bu adamin lakabi ANTEN unutma Very Happy gördügün yerde anten diye hitap et !
3.Elinden geldigince Online olmaya calis .
4.xfire : shadow istersen eklersin
5.Bizim Clanin ismi SwC ( Swat World Clan ) aklinda bulunsun . Clan baskabi HeadShooter ( ARDA )

hEaDsHooTEEERRRRR
«CB»
«CB»

Başvuru Benim Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Benim   Başvuru Benim I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 5:39 pm

Sakin antenciğim deme antencigimi sadece bn derim antencigime Very Happy:D

Ps// Anten diyebilirsin xD
4ssc1
«LD»
«LD»

Başvuru Benim Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Benim   Başvuru Benim I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:50 pm

Hosgelmissen Cigerim Very Happy

Bak yukarda kurallarimiz var. Onlara uy ama istersen uyma senin kararin Very Happy.

Bide yazmassin uyelik diye ama kendin yoksun.

Yarin 12 gibi chatbox da olursan biraz antreman yapariz.
4ssc1
«LD»
«LD»

Başvuru Benim Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Benim   Başvuru Benim I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:51 pm

xfire cem78 ekliorm
Misafir
Misafir

Başvuru Benim Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Benim   Başvuru Benim I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 9:34 pm

PoLeMixeR demiş ki:
Hos geldin dostum bak simdi sana birkac bilgi vercem bunları aklinin bi tarafina yaz Very Happy

1. Bizim clanlar arasinda en büyük düşmanimiz «|OE|» isimli clandir . Bu clanin oyuncularını gördügün yerde bas küfürü hic cekinme sana kafa tutarlarsa bizle iletisime gec .
2.Bu OE clanin baskaninin ismi SpeedyCort(şahin) bu adamin lakabi ANTEN unutma Very Happy gördügün yerde anten diye hitap et !
5.Bizim Clanin ismi SwC ( Swat World Clan ) aklinda bulunsun . Clan baskabi HeadShooter ( ARDA )

Götoşlar slm 1.Sizin sülalenizi s...... göt verenin evlatları aq eşşolu gavatlar amcınızın su...... akıtırım Siktim yavsakları Ooo possesion naber gay götüne godum amcıklarıııı sik.... sü.........2. Küfür etmeye götünüz yemez 3. Kim kimi ezdi göremedim .
hEaDsHooTEEERRRRR
«CB»
«CB»

Başvuru Benim Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Benim   Başvuru Benim I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 8:48 am

Sikeyimsülalenizi demiş ki:
PoLeMixeR demiş ki:

Götoşlar slm 1.Sizin sülalenizi s...... göt verenin evlatları aq eşşolu gavatlar amcınızın su...... akıtırım Siktim yavsakları Ooo possesion naber gay götüne godum amcıklarıııı sik.... sü.........2. Küfür etmeye götünüz yemez 3. Kim kimi ezdi göremedim .

Ah yazık ağlıyooo çok mu ezdik acaba ağlama yavrum elbet sende birini ezersin ^^
4ssc1
«LD»
«LD»

Başvuru Benim Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Benim   Başvuru Benim I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 9:01 am

Bu adamin kayit olugi e-posta:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Başvuru Benim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Basvuru [KABUL EDİLDİ]
» Clan başvuru[Kabul Edildi]
» GUARDIAN basvuru[Kabul Edildi]