«SWC»Clan RD
Wellcome SWC clan Web site
!!!!!!!!Lütfen Üye olunuz!!!!!!
msn:prfex@hotmail.com
xfire:prfex
«SWC»Clan RD
Wellcome SWC clan Web site
!!!!!!!!Lütfen Üye olunuz!!!!!!
msn:prfex@hotmail.com
xfire:prfex
«SWC»Clan RD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

«SWC»Clan RD

Swat4 RD clani

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevgili Antenciğim :D:D

2 posters
YazarMesaj
hEaDsHooTEEERRRRR
«CB»
«CB»

Sevgili Antenciğim :D:D Empty
MesajKonu: Sevgili Antenciğim :D:D   Sevgili Antenciğim :D:D I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 3:24 pm

Oncelikle oe' ye annnnnnnntennnnnnnnnnn diyerek sleam verip konuya basliyorm.

Ben ve cem(evdeekmekyokkelesaldim) bugun OE clanin serverini açık gorunce basalim surayi dedik Very Happy
girdik servere biz oldurunce basliyolar siz hangi clandansiniz yok trs yok bilmem ne yok SWC yok pt Very Happy:D,
sonra ben diyom bu spidiçort a gel teke tek Very Happy bu içten içten yusuf yusuf gel sadece kill diyom yok olmaz gel bs Very Happy:D:D:D 8 kere ust uste kill yapdim hala konusuyo bidew ynnda amelesi var swx die bisi adam komedi Very Happy yok çocukmuşuz yok gay misiz yok top musuz demye başladı bu mallar derken derken biz suspect olunca 5 dk 3 dk kala fln bitiyo biz swat oluoz 6. dk ya kalmıyo bombalar Very Happy:D sonra derken derken bizi banladılar napsinlar Very Happy:D

Diyeceğim şu şimdi kesin okuyolardir bizim forumu..

Beni duyuyosan anten gel teke tek yapalim Very Happy:D
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

MesajKonu: Geri: Sevgili Antenciğim :D:D   Sevgili Antenciğim :D:D I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 7:44 pm

Oooy kıyamam ben onlaraa Very Happy Helal olsun bi ara bende qelirim beraber basariz ( EN KISA ZAMANDA PLS.. ) lol!
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

MesajKonu: Geri: Sevgili Antenciğim :D:D   Sevgili Antenciğim :D:D I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 7:46 pm

Yediremez bunlar simdi bak 2-3 güne kalmaz Clan köpeklerini üstümüze salar Very Happy pirat
hEaDsHooTEEERRRRR
«CB»
«CB»

MesajKonu: Geri: Sevgili Antenciğim :D:D   Sevgili Antenciğim :D:D I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 7:48 pm

Yaniyom yaniom şu antenciğimle bi vs atamadığıma yaniom ya atmadan banladılar xD
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

MesajKonu: Geri: Sevgili Antenciğim :D:D   Sevgili Antenciğim :D:D I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 7:55 pm

Kim bu antencik ya Laughing clan daki ismi ney ?
hEaDsHooTEEERRRRR
«CB»
«CB»

MesajKonu: Geri: Sevgili Antenciğim :D:D   Sevgili Antenciğim :D:D I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 7:56 pm

snn Spidi çort xD
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

MesajKonu: Geri: Sevgili Antenciğim :D:D   Sevgili Antenciğim :D:D I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:03 pm

heee spidik .)) severim keretayi Very Happy
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

MesajKonu: Geri: Sevgili Antenciğim :D:D   Sevgili Antenciğim :D:D I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:04 pm

hee sipidik. Severim keretayi Very Happy
hEaDsHooTEEERRRRR
«CB»
«CB»

MesajKonu: Geri: Sevgili Antenciğim :D:D   Sevgili Antenciğim :D:D I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:07 pm

zaa xD
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

MesajKonu: Geri: Sevgili Antenciğim :D:D   Sevgili Antenciğim :D:D I_icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 2:52 pm

ARDA AZ ÖNCE KEMAL ABİYLE SW LERİNE GİRDİK ( OE ) . BEN SEYTANIN_VARISI YAPTİM İSMİMİ . YA GÖRMEN LAZİM HEPSİ DÖKÜLÜYOR . ADAM GİBİ OYNAYAN YOK . SPEEDY İ BİSİ SANARDİM BENDE . ODA OYNAYAMIYORDU . EN SON KEMAL ABİYİ TRSF DEN BİRİ CAKTİ . BAN ATIILAR PZEVBNKLER !! lol! lol!
hEaDsHooTEEERRRRR
«CB»
«CB»

MesajKonu: Geri: Sevgili Antenciğim :D:D   Sevgili Antenciğim :D:D I_icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 4:19 pm

Olm ben dedim bizim antencik te iş yokkk xDxD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sevgili Antenciğim :D:D   Sevgili Antenciğim :D:D I_icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 4:27 pm

Birak OE yi biz gelioz. Cekilsinler yoldan.

(Yanliz atencim ve kücük antencikler foruma girip laf atmadi. Hadi bkliorz ama Smile)
hEaDsHooTEEERRRRR
«CB»
«CB»

MesajKonu: Geri: Sevgili Antenciğim :D:D   Sevgili Antenciğim :D:D I_icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 4:52 pm

Ya bizim antenin servere gene girdim Very Happy 12 kill 1 olum ondada mermi btti xDxD
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

MesajKonu: Geri: Sevgili Antenciğim :D:D   Sevgili Antenciğim :D:D I_icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 6:17 pm

Yok ya harbi hepsi birbirinden kötü oynuyor . Costuk bugün biz Kemal abiyle Very Happy Harbi uslandı qaliba bunlar foruma dadanmiyor köpekler Very Happy Gözümüz ylda kaldı qelin artık

Sevgili Antenciğim :D:D
1 sayfadaki 1 sayfası