«SWC»Clan RD
Wellcome SWC clan Web site
!!!!!!!!Lütfen Üye olunuz!!!!!!
msn:prfex@hotmail.com
xfire:prfex
«SWC»Clan RD
Wellcome SWC clan Web site
!!!!!!!!Lütfen Üye olunuz!!!!!!
msn:prfex@hotmail.com
xfire:prfex
«SWC»Clan RD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

«SWC»Clan RD

Swat4 RD clani

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TRS CLAN SİKAYETİİ

4 posters
YazarMesaj
S|_4Y3R

TRS CLAN SİKAYETİİ Empty
MesajKonu: TRS CLAN SİKAYETİİ   TRS CLAN SİKAYETİİ I_icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 4:46 pm

Selam arkadaşlar Bir Haddini bilmez Bizim klana küfür etti Ben de banladim Suspect Küfür ettigine dair Resmi bile var.. isterseniz Upload edim................................................................

{TRS|A}SLaY3R~IceBLue ............
PoLeMixeR
«ST»
«ST»
PoLeMixeR

TRS CLAN SİKAYETİİ Empty
MesajKonu: Geri: TRS CLAN SİKAYETİİ   TRS CLAN SİKAYETİİ I_icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 4:51 pm

Kimmis o arkadas kardesimm ??

Bu arada küfür icin arkadasim adina sizden özür diliyorum . study
hEaDsHooTEEERRRRR
«CB»
«CB»

TRS CLAN SİKAYETİİ Empty
MesajKonu: Geri: TRS CLAN SİKAYETİİ   TRS CLAN SİKAYETİİ I_icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 6:43 pm

Slayercim sen kendine baksana yok ben ezik mişim yok bilmem ne sen laflarına dikkat et sonra gel buraya şikayet et. (kimin küfür ettiğini biliyorum)
S|_4Y3R

TRS CLAN SİKAYETİİ Empty
MesajKonu: Geri: TRS CLAN SİKAYETİİ   TRS CLAN SİKAYETİİ I_icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 7:06 pm

Ben öle bişe demedim ben sadece markmod da ismin cıkmıs dedim isterseniz Resmi koyuyum bruaya görün küfür Direk ban cekdim Darklord mudur nedir küfür etti....Adamlarinizi düzgün secip alinn..
hEaDsHooTEEERRRRR
«CB»
«CB»

TRS CLAN SİKAYETİİ Empty
MesajKonu: Geri: TRS CLAN SİKAYETİİ   TRS CLAN SİKAYETİİ I_icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 7:17 pm

Birader darklord benim hemşerim kendisi söyledi geldide bana ben trs de kufur ettim banlandim diye bana o oynamayi fln bilmiyo demişsiniz trs savasi olsun neyin ne olduğu ortaya çıkıcak
Misafir
Misafir

TRS CLAN SİKAYETİİ Empty
MesajKonu: Geri: TRS CLAN SİKAYETİİ   TRS CLAN SİKAYETİİ I_icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 7:24 pm

S|_4Y3R demiş ki:
Ben öle bişe demedim ben sadece markmod da ismin cıkmıs dedim isterseniz Resmi koyuyum bruaya görün küfür Direk ban cekdim Darklord mudur nedir küfür etti....Adamlarinizi düzgün secip alinn..

Slayercim sen head a ezik demedim mi diyosun. Sana mi inanacagiz bunca senelik arkadasimiza mi bize dun aksam saat 9 bucuk gibi dedi sen heada servere girdiginde oynayamiyo falan demisin.
prfex
«CB»
«CB»
prfex

TRS CLAN SİKAYETİİ Empty
MesajKonu: Geri: TRS CLAN SİKAYETİİ   TRS CLAN SİKAYETİİ I_icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 7:43 pm

konu kilitlidir..Birde kimi clana alıp almayacagimiza siz deil biz karar veriz
https://swcclan.yetkin-forum.com

TRS CLAN SİKAYETİİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Clan Alimlarimi Başlamıştır/Intakes was stated in our clan started
» «OE» CLAN
» OE clan !!
» Clan başvuru[Kabul Edildi]
» Clan Basvurusu !! [KABUL EDİLDİ]